Využijte toho, co má ráda masérka Jessica

Každý z nás touží po orgasmu, jeho pozitivní vliv na psychické zdraví i fyzickou kondici byl prokázán i v odborných kruzích, a jednou z možností, jak jej prožít, je erotická masáž. Obliba těchto „služeb“, dá-li se to takto vůbec nazvat, je značná, a mnohdy převyšuje poptávku po klasické prostituci – je to způsobeno mnoha okolnostmi, mezi nimi i tím, že masérky provádí řadu „činností“ s oblibou. Zkrátka je některé techniky baví víc, než jiné.

dívka na posteli

Oblíbené techniky erotických masáží

Jestliže o sobě někdo tvrdí, že má oblíbené „to a to“, je to vždy zásadní informace, která vám napoví, jak zvýšit mezi dvěma lidmi kvalitu vzájemného vztahu. V lidské přirozenosti je touha po sdílení, vzájemném porozumění, pochopení, výměně informací, zkrátka po docela obyčejném pozitivním životě. Výjimkou nejsou ani striptérky a masérky v erotických salónech, a jestliže vám o sobě dají vědět, co je baví, a jaká technika patří k jejich nejoblíbenějším, pak vám naznačují, že právě tak s ní můžete prožít nezapomenutelné chvíle.

Body – to – body – nelze se divit, že právě „tělo na tělo“ patří k těm nejvíce žádaným. Masérka a klient jsou si tak blízko, jak to jen jde, tím se navzájem propojí jejich aury a zesiluje se vzájemné energetické působení. Dá se to s trochou nadsázky přirovnat k objímání kmene stromu – čerpáme z kmene energii, a to samé probíhá u dvojice v erotickém salónu.

ležící dívka

Laskání chodidly – masérka Jessica Matahari salon o sobě tvrdí, že ráda poskytuje rozkoš svými chodidly. Není divu, neboť i ona si přijde na své, kdy ji její plosky zprostředkují mnoha nervovými vlákny příjemné pocity. Využijte toho ke svému prospěchu, máte navíc štěstí, neboť její nožky jsou překrásné – hladké, něžné, s nádhernými tvary, s výraznou, hlubokou klenbou, bez deformací, zkrátka takové, jaké by měly být. Užijte si růžovou barvu plosek, která zvyšuje vzrušení, podobně, jako když sledujete dívčí rty, bradavky a vagínu.

Posted in Web