Stěhování

Také záleží na tom, co všechno se bude stěhovat. Jinak to bude u dvou mladých lidí, kteří si svůj majeteček zabalí do prostěradla a odejdou ze starého bytu, aniž by mrkli kterýmkoli okem. Jenže pak je tu rodina se třemi dětmi, kteří se z pěti pokojového bytu stěhují do dvoupatrového domku. A to bude jinak kořeněná polívčička. Tihle se domnívají, že je lépe dva krát vyhořet nežli se jednou stěhovat. Ale kupodivu nikde nic nezapalují a nečinili tak a ni v minulosti. Podivné…

vozík ke stěhování

Ale k věci. Stěhování jako takové jistá obtíž být může, pokud vám neříká vůbec nic stěhování bytů Praha. Neříká? Nu, tak tuto chybu můžete napravit kliknutím na odkaz nahoře a své obavy ze stěhování můžete okamžitě hodit za hlavu. Vůbec o nic se nemusíte o nic starat. Jen o přepravu vlastních osob z pozice A do pozice B. Z nařízení vlády vás firma nesmí do stěhovacího vozu přibrat. Ano je to kvůli koronavirové krizi, ale ta snad brzy pomine.

Co vše můžete od firmy čekat? V poklidu všechno. Pravda, za něco si tedy budete muset připlatit zvlášť, například rozmontování a následné smontování, ale to je prkotina proti tomu, kdybyste to měli dělat sami. Takto se jen budete dívat, jak to jde mužům od ruky.

Jak tedy lze vidět, není stěhování až takový problém, když jej svěříte profesionálům. Hlavně jde o tu dřinu, ale také o čas. Schválně si zkuste spočítat co by vás stálo času sehnat jen auto, a kde jsou chlapi? Jeden by asi nestačil, tak byste museli sehnat dalšího a tak dále a tak dále. Takto to máte, jak říkávala moje babička, „jedním vrzem“.

stěhovací vozy

A jedna rada závěrem, která to všechno ještě více urychlí. Pokud už máte možnost nastávající byt navštívit, dohodněte se kde, co bude. Jedna strana, většinou ta mužská pak zůstane na bodu A který se vystěhovává a druhý člověk většinou manželka nebo partnerka, je v cílovém místě. A zde již naviguje stěhováka přímo tam, kde, co má být a přesně jim ukáže pozici. Tím odbouráváte pozdější přetahování nábytku odněkud nikam.