Hypotéka určená podnikatelům

Každý podnikatel touží po slávě a úspěchu. Každý si přeje zisk a peníze a snad žádný z podnikatelů se nechce dostat do dluhů nebo jiných finančních nesnází. Bohužel některé věci neovlivníme a může se stát, že se některý měsíc s příjmy propadneme. Zajistíme potřebné kroky k tomu, aby se to neopakovalo, někdy se to už nestane, ale jindy přijde ještě další ztrátový měsíc, a to už si pak začínáme dělat starosti. Není se co divit, každé podnikání přináší nějaká úskalí.

doklady

Potřebujete sehnat peníze? Rychle spolehlivě a bezpečně? V tom případě je zde naše Moravské hypoteční centrum, které vám zprostředkuje velice výhodný podnikatelský úvěr. Ten můžete najít pod názvy hypotéka bez příjmu nebo hypotéka bez registru.

 1. Doba splatnosti od jednoho roku až po 30 let.
 2. Finance až do hodnoty 70 % z vaší nemovitosti.
 3. Ručí se nemovitostí (domem, bytem, pozemkem, komerční budovou, halou, objektem dalšími typy nemovitostí)
 4. Nízká úroková sazba.
 5. Nemusíte dokládat daňové přiznání.
 6. Garance nízkých splátek.
 7. Žádné poplatky předem.
 8. Nezkoumáme registry, poskytujeme úvěry i v případě záznamů.
 9. Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem v podnikání.
 10. Vyplacení exekucí, dluhů, refinancování půjček.
 11. Běžná úroková sazba je již od 7 % p.a. pro všechny typy podnikatelů.

Obavy z registrů jsou zbytečné

Spousta klientů si myslí, že jakmile má záznam v registru, pak nemůže získat úvěr. My vás vyvedeme z omylu. V našem případě je to totiž jiné. Samozřejmě, že pokud byste šli pro takovýto úvěr do banky a chtěli zastavit nemovitost, za kterou byste chtěli peníze, pak první, co banka udělá, je zkoumání registrů, jenomže v našem případě to tak nefunguje.

balíčky peněz

Registry nezkoumáme. Není problém v poskytnutí úvěru ani přesto, že máte nějaké záznamy v registrech bankovních nebo nebankovních. Většinou se jedná o staré záznamy a nemají nic společného s nynější schopností klienta splácet měsíční splátky. Proto poskytujeme úvěru i v případě, že naši klienti mají nějaké záznamy.