Bohyní ve svatební den

Ať už jde o přípravu komorní svatby nebo o velkou a honosnou svatbu, vždy je kolem plánování hodně starostí sladit vše dohromady a na nic nezapomenout. A mezi výběrem místa, pohoštění, příbuzných nebo svatebního dortu si nevěsta musí udělat čas také na sebe a ujasnit si, jak by chtěla ve svůj svatební den vypadat, protože svatba je bezesporu dnem nevěsty od okamžiku, kdy je vedená jako slečna k ženichovy až po závěr dne, kdy odchází jako paní vstříc nové budoucnosti po boku svého manžela.

svatební šaty

Každá žena chce v tento den vypadat jako bohyně, a tak je nezbytné nenechávat výběr oblečení na poslední chvíli, kdy vrcholí stres a je potřeba řešit i drobné nečekané komplikace. Značkové luxusní svatební šaty se nevybírají snadno a je potřeba si ujasnit, co přesně nevěsta chce. Jedna žena preferuje hladké splývavé šaty jednoduchého střihu z něžného saténu zdobeného perlami, které dají vyniknout dokonalé postavě, jiná chce mít pocit, že je princezna v nadýchané záplavě krajek. Zoufat si nemusí ani ženy s kypřejšími tvary, protože je mnoho modelů svatebních šatů, které dokážou nedokonalosti postavy skrýt a nechají vyniknout detailům, které ženy upřednostňují ukázat.

svatební modely

I přes mnoho možností výběru šatů on-line, by si měla žena šaty osobně vyzkoušet, například pražském salonu úspěšné a oceňované návrhářky Zoryany Stekhnovych, která svou tvorbu, inspirovanou francouzskou módou, zaměřila na svatební a společenské šaty. Svatební šaty musí dokonale padnout, aby byl efekt naprosto perfektní. Výběr by se neměl uspěchat. Svatební šaty většinou žena vybírá jen jednou v životě, tak proč si to neužít. Dalším důležitým detailem při výběru je i pocit pohodlí. Ten by měl být samozřejmostí, i když šaty nejsou určené pro běžné nošení, ale nevěsta se v nich musí cítit pohodlně a sebejistě s pocitem, že je neodolatelná.