Pohodlný kočárek

Tak už konečně se mi podařilo otěhotnět a já jsem si s přítelem řekla, že je také načase, abychom si pořídili nějaké věci pro naše vytoužené dítě. A věřte mi nebo ne, ale přítel mi řekl, že je opravdu ještě moc brzy. Že prý věci na miminko se mají kupovat asi až od pátého měsíce těhotenství. Jak jsem byla sice v druhém měsíci a pár dní, ale už jsem měla opravdu chuť a tendenci nakupovat nějaké věci pro naše dítě. Sice jsem ještě ani nevěděla, jestli čekám holčičku nebo chlapečka, ale už jsem měla chuť nakupovat. Takže jsem si i přes přítelův zákaz šla do dětského obchodu, kde jsem nakoupila bílé a žluté oblečení pro naše dítě.

Děti chtějí také pohodlí.

Kupovala jsem schválně neutrální věci, abych potom nebyla zklamaná, kdybych nakoupila třeba například modré oblečení a my čekali holčičku. Abych byla upřímná, tak mně bylo absolutně jedno, jestli budeme mít syna nebo dceru. Přála jsem si hlavně mít nějaké dítě, takže se mi to vyplnilo a já jsem si řekla, že budu nenáročná. Tak je potom přišla řada na kočárek. A chtěla jsem hlavně nějaký sportovní kočárek. A přišlo mi opravdu vhodné, když mi kamarádka doporučila webovou stránku zelenazirafa.cz, kde jsem našla lonex sport kočárek. Myslím si, že právě lonex sport kočárek je opravdu perfektní.

Máme pěkný kočárek.

A je i pro ty náročné maminky! Tento kočárek patří mezi oblíbené kočárky lonex sport anebo také lonex Classic retro. A v široké nabídce jsou také jak moderní kombinace retro stylu, tak také opravdu designové, které jsou moderní a novodobé. A jsou tady opravdu mimořádné nabídky pro rodiče, kteří ocení hlavně kočárky s módním a velice mimořádným vzhledem, kdy se budete odlišovat opravdu od ostatních. Lonex je osvědčené výrobce dětských kočárků, mají opravdu vysoké kvalitní zpracování a mají úžasný design, ze kterého vás bude přecházet zrak. Můžete si samozřejmě vybrat taky z několika barev a variant kočárku lonex sport.