Kousek ráje pro muže

Když, muž přijde do kadeřnictví, jedná se vždy o rychlovku, nechá se ostříhat, zastřihnout a kráčí dál. Za to my, ženy strávíme v kadeřnictví i několik hodin, odbarvování, melír, barvička, střih. Většina chlapů, navštěvuje takové služby nerada, ale i s tím si někteří umí poradit! Slyšeli jste už o Barber shopu? Není a trhu sice žádnou novinkou, ale najdou se mezi námi tací, kteří neví, co si pod tímto názvem představit.
Holičské křeslo
Jedná se o pánské kadeřnictví – holičství. Nejenže vám mohou udělat nejnovější střih vlasů, máte možnost se nechat oholit břitvou, ostříhat, obarvit, dát si drink, nechat si opálit chloupky na uších, popřípadě si, i obarvit vousy. Některé pobočky nabízejí, dokonce pleťovou masku, masáž, nebo parafínový zábal. Pokud jste žena a čtete tento článek, nezoufejte, že to není nic pro vás, máte alespoň inspiraci na dárek k narozeninám, Vánocům, anebo k jmeninám. Jestliže, jako žena nosíte pánský střih, nebo vlasy na krátko ostříhané, je velká pravděpodobnost, že se můžete objednat také, ale vše je o domluvě, stačí zavolat optat se a domluvit si termín.
Pánské kadeřnictví
Je libo whiskey?
A teď se podržte, posaďte, opřete! V tomto jedinečném kadeřnictví – holičství si pánové, mohou dát třeba whiskey, rum, nebo nějaký nealkoholický nápoj. Tato služba se věnuje mužům do posledního puntíku! Návštěvu této unikátní služby, můžete darovat i formou dárkové poukázky, dle vlastního výběru. Podnik se pyšní používáním kvalitních a značkových produktů kosmetiky, od pěny na holení až po luxusní kolínskou. Dále se můžete těšit i na příjemný, profesionální personál, který vám předvede, jak se zachází s břitvou, či nůžky.
Pěna na holení
Kde hledat?
Barber Shop, najdete ve větších i menších městech. Pobočky jsou po celé ČR, například. Praha, Chomutov, Karlovy Vary, Liberec, Brno. Je dost možné, že toto kadeřnictví bude mít v názvu i jméno majitele, ale službu nabízí stejnou. Takže neváhejte a určitě vyzkoušejte, nebo se nechte inspirovat a obdarujte svoje drahé polovičky, tímto dárkem, snad žádného chlapa nenaštvete!