Jak jenom tu techniku uhlídat?


Úkolem firemních vozidel je jezdit z místa na místo a převážet přitom to, co je podniku právě zapotřebí někam přemístit. Úkolem stavebních strojů je pomáhat s prací na stavbách, a to zpravidla jen krátkodobě, po čemž se přesouvají na stavbu jinou. A o tom, jak dlouho je zemědělské techniky zapotřebí na jednom jediném místě, se rozepisovat netřeba vůbec.

auta ve městě

A úkolem majitele nebo správce této techniky je postarat se, aby tato byla v pořádku, aby byla používána efektivně a nevznikaly zbytečné škody.

A tomuto člověku skutečně není co závidět. Protože někteří ze zaměstnanců již záhy přijdou na nápad, že lze ukrást nějaké ty pohonné hmoty a použít je pro své účely, jiné napadne, že by mohli se svěřeným vozidlem podniknout nějakou tu černou jízdu, případně vzít fušku, na které by se uplatnil ten který ‚vypůjčený‘ firemní stroj. A zaměstnanci méně podnikaví nad tím jednoduše lhostejně mávnou rukou a jdou se natáhnout někam do stínu, s tím, že práce není zajíc a tak neuteče. A zkuste takovým zaměstnancům prokázat to, čeho se tu dopustili, když se nemůžete přesvědčit na vlastní oči! To nevyjde.

A nemá-li se tak vlastník nebo vedoucí takové firmy zbláznit nebo rezignovat na to, že vše bude dříve či později rozkradeno a firma půjde ‚do kytek‘, nezbývá mu, než si zařídit monitoring strojů.
noční ulice

Tedy RMC systém, nabízející možnost kontroly právě toho, na co zmíněná odpovědná osoba nestačí a nikdy ani stačit nebude, aspoň tedy než se začne s klonováním příslušníků lidské rasy a tedy i šéfů.

Oprávněná osoba si prostě tento systém muže pořídit, nainstalovat ho do své techniky a zvolit parametry, jež mají být sledovány, a o nic víc už se v podstatě starat netřeba. Protože tento systém bude vše kontrolovat nonstop a zároveň i ukládat, takže se vše provalí, jakmile se oprávněná osoba posadí k počítači a zkontroluje, co se jí zlíbí.

A zaměstnanci se tu z ničeho nevylžou. A nezbyde jim tak nic jiného, než v práci opravdu svědomitě pracovat.