Právo na vlastní bydlení by měli mít naprosto všichni

Jedna ze základních lidských potřeb je mít svou střechu nad hlavou. A máloco je horší, když potřebujete bydlet a nemáte kde. A je už vcelku jedno, zda jste právě ukončili vysokou školu a chcete se osamostatnit a postavit se na vlastní nohy, zda zrovna čekáte rodinu, a proto se potřebujete přestěhovat do většího bytu, abyste se tam všichni vešli anebo zda jste zrovna po rozvodu a hledáte si samostatné bydlení, abyste mohli začít nový život. Naše životní situace se mohou různit, ale ta základní potřeba je vždy stejná – mít své vlastní zázemí, své soukromí, jistotu a bezpečí. To vše naše vlastní bydlení představuje.

moje investice

Půjčky i pro ty, kteří neměli tolik štěstí

A proto ta hlavní otázka s tím spojená většinou zní, kde na to vzít? Anebo zní ještě naléhavěji – kde na to vzít, když vás v bance odmítají, a protože máte nějaký drobný záznam v registru z minula, tak to nikde nevypadá vůbec nadějně?

Ale ať už to vypadá, jak chce, tak důležité je, že možnosti tady jsou. A dokonce jsou tady pro všechny, nejen pro ty vyvolené, které podporují bankovní domy. I lidé méně majetní, lidé, kteří měli v minulosti nějaký dluh anebo lidé, kteří mají mnoho anebo málo let a mají nízké příjmy, mají šanci samostatně bydlet. A o to tady jde, aby bydlení bylo dostupné pro všechny.

domeček v trávě

Bydlím, tedy jsem

A protože je na trhu skvělá hypotéka bez registru, tak tomu tak skutečně je. Ať už se to bankám líbí anebo ne, nebankovní společnosti vycházejí vstříc i těm, kteří v životě neměli tolik štěstí, a to je férové. Každý tak má příležitost dobře bydlet a žít podle svých představ, a v souladu s tím být i šťastný.