Paní učitelko, pojeďme na laser game!

Děti už od velmi nízkého věku vysedávajících za počítačovými monitory nebo držící v ruce telefon s rozehranou hrou. Útočí na nepřítele a pořád dokola, nic moc jim to nepřináší. My pro vás máme skvělou alternativu laser game Lazerfunpraha hry, která pokud jste pozorovatelem, vypadá velice podezřele podobně jako ta počítačová. Vtipem je to, že těmi panáčky, kteří ve hře běhají s pistolkami, nejsou virtuální postavy, ale právě vaši žáci.
Pro děti je to spojení příjemného s užitečným, hrají svou počítačovou hru, ale u toho nešidí pohyb a navíc, stát se hrdinou virtuálního příběhu je snem nejen všech chlapců.DSC_0199
A o čem tato hra je?
V uzavřeném prostoru probíhá jakýsi souboj mezi skupinou hráčů. Než do tohoto prostoru vstoupí, organizátoři je vybaví vestou a laserovou pistolí, která se při začátku hry rozsvítí. A jdeme na to! Ukrývání se běhání a strefování se do spoluhráčů, to je smyslem této hry. Sbírání bodů, výhry a prohry. Samozřejmě záleží na výběru hry, ale při standardních hrách, se každý hráč vyřadí zásahem pouze na 5 sekund a může pokračovat dále. Zde, lze také posílit jakéhosi týmového ducha a skupinové práce. Navíc učitel se může hry také účastnit a budovat si vztahy s žáky i na jiné úrovni.labyrint (54)

Navíc příjemné prostředí vám před a po hře nabízí jakousi příjemnou čekárnou, kde si děti zkrátí čekání hraním stolního fotbálku nebo na Xboxu.
Samozřejmě centrum počítá s hrou vyhladovělými jedinci, kteří mohou navštívit občerstvení nebo se alespoň osvěžit vybranými nápoji.
Rezervovat hru si můžete online, pro školy jsou nižší ceny než pro obvyklou veřejnost a doprovod je samozřejmě zdarma.
Tak co vyrazíte si se svými dětmi za odměnu na tento netradiční výlet a podpoříte je v počítačových hrách i pohybu? Této skvělé alternativy rozhodně nebudete litovat, protože ji děti rozhodně velmi ocení.