Náhradní vůz

Každému z nás se někdy určitě stalo, že se dostal do situace, kdy jeho automobil dočasně vypověděl službu. Pokud se v takové situaci ocitnete a momentálně nějaké auto potřebujete, obraťte se na půjčovnu automobilů, která Vás s této nepříjemné situace dostane. Nejlevnější autopůjčovna Praha Autopůjčovna-Urban, vám nabídne, hned několik voz k pronajmutí.

autopůjčovna (2)

Osobní automobil je pro každého z nás nepostradatelnou věcí. Ulehčuje nám kompletní život a nemít žádné auto po ruce, je zkrátka nepředstavitelné. Ať už jde o těžké nákupy, se kterými se nechceme tahat, nebo odvoz do práce, který je více než důležitý. Zkrátka bez automobilu jsme jako bez ruky.

Pokud se Vám auto polámalo a potřebuje náhradní vůz, obraťte se na půjčovnu automobilů Urban. Ta Vám nabídne hned několik vozů k pronájmu a to za velmi příjemné ceny. Na výběr budete mít modely jako je Fabia, Felicia, ale také Octavia. Mimo klasické vybavení automobilu Vám firma nabídne také speciální služby k automobilu zdarma. Jedná se o služby jako je autosedačka pro děti, navigace, nebo třeba dálniční známka pro celou Českou republiku. Mimi to jsou všechny pronajímané vozy pojištěny proti krádeži a odcizení. Pokud budete potřebovat půjčit automobil dlouhodobě, dostanete za deset dní propůjčení jeden den zdarma.

autopůjčovna

Firma je na trhu už přes 25 let a může se chlubit spousty spokojenými zákazníky. Na webových stránkách se můžete podívat na ceník pronájmu automobilů, kde jsou ceny podrobně rozepsány. Samozřejmostí je plná nádrž a přistavení vozu, na místo určení. Mimo to je každý automobil vyčištěný a naprosto čistý, abyste vždy dojeli na schůzku, či poradu tak, jak nasedáte do auta.

Pokud se Vám tedy stala závada na vašem vozu, zkuste vyzkoušet osvědčený pronájem, který funguje už déle jak 25 let. Zaručeně se Vám služby firmy budou líbit a při poruše automobilu se na ně budete obracet i do budoucna.

Posted in Web