Kozačky na platformě dávají vyniknout kráse lýtek


Po ženských nohách se ohlédne takřka každý heterosexuální muž. Jakmile se někde v terénu objeví žena či dívka se souměrnou a přirozeně svalnatou postavou, tedy lidově řečeno „krev a mlíko“, ani příliš hubená a ani při těle, krásu nohou ve stoje, při pokleku, při chůzi, v podřepu nebo v sedu s nohou přes nohu si nenechají ujít a stává se, že se pak takový zážitek promítne i do snu. Je to docela přirozené a také inspirativní pro partnerský vztah, protože muži touží po dokonalosti, chtějí si užit ve své blízkosti všechny ty úžasné křivky a hebkou ženskou pokožku, a navíc i přirozeně voňavou lehkým vzrušujícím odérem tělesného potu.

kozačky na platformě

Erotické vzrušení při pohledu na ženské nohy nedá mužům spát a přejí si, aby takové okamžiky trvaly věčně. Ženy to dobře ví, a proto také na své protějšky chystají své léčky, aby tu zapůsobilo kouzlo vzájemné přitažlivosti, a došlo k tomu, co někteří milovníci nazývají nirvánou – splynutím duší.

Ženská rafinovanost nezná mezí a k těm nejrafinovanějším svůdnostem patří dámská obuv – kozačky na platformě nebo letní sandály na vysokém podpatku. Oba typy obuvi zdvihají kotník a nárt do výšky vůči pevné podložce a dají vyniknout i hluboké klenbě chodidla, a to muže dostává doslova do varu.

bosonohá dívka

Víte, proč muži tolik touží spatřit nejen krásná stehna, hýždě a lýtka, ale i bosá chodidla? Protože je to božský výtvor, naprosto dokonalé anatomické dílo, jehož tvary jsou tak sexy, že na to stěží existuje popisný slovník. Toto je také důvod, proč si mnoho mužů libuje ve vyzouvání kozaček na platformě až přímo v posteli, těší se zejména na okamžik, až zpoza obuvnického výrobku vykoukne narůžovělá pata, a hebké, něžné prstíky, s nimiž si mohou pohrávat a vzít je třeba i do úst. Využijte této příležitosti k vášnivému sexu a nezanedbávejte své nohy a chodidla, která stojí za pozornost stejně, jako vaše prsy, ploché bříško a svůdný klín.