Jak potěšit muže

Muži jsou stvoření, která jsou pro ženy občas často pochopitelné. Mnohé dívky nechápou, proč muži mají jisté potřeby, které jsou prostě jen mužskou záležitostí a ženy jim nerozumí.
 
Chce chodit ven s kamarády
Jistě pro něj můžete být skvělou milenkou, kamarádkou i partnerkou do života. Muž však potřebuje mít kolem sebe i další muže. S těmi se totiž baví úplně jinak než s vámi. To je prostě pouze mezi nimi. Dost často si potřebují popovídat o něčem, čemu dámy nemusí rozumět. Pokud to tedy není každý den a neodbývá svou partnerku, tak je dobré, když si občas vyjde s kamarády a bude prostě chvíli v jejich společnosti.
šťastní muži
 
Hospoda, bar, klub
Partneři do těchto podniků mohou chodit spolu. Nemusí to však být pravidlem. Mohou sem vyrazit s přáteli, mít zde oslavu nebo si sem prostě zajít samostatně na pivo. Občas potřebuje být každý sám a jen tak popíjet a přemýšlet nad věcmi. Případně si popovídat s někým úplně cizím, kdo nám dá zase jiný pohled na různé věci. Je totiž dobré získávat si nové přátele a vidět i pohled jiných na svět.
 
Hry, počítač, PSP, online hry
Snad každý kluk si od malinka rád zahrál nějaké hry. Ať už na počítači, na mobilu nebo prostě na internetu nějaké online hry. Děti tyto hry přímo milují, a i dospěláci je mají rádi. Nechte ho tedy občas v „jeho“ dětském světě, ať si zahraje. Partnerka si zatím může zajít na kosmetiku, s kamarádkou na víno nebo si doma udělat čas na sebe a pečovat o sebe. Případně může shlédnout pár dílů seriálu, který nestíhala.
 kravata pod svetrem
Jiné ženy
Muži se rádi podívají i na jiné. Samozřejmě by měla být prioritou jeho partnerka, ale mužské oko prostě občas pohlédne i na jinou ženu. Uznejme, že i ženy si občas prohlíží jiné muže. Není to nic hrozného, dokud jeden z partnerů nemá potřebu vyhledávat společnost jiného pohlaví. Můžete mít chuť na něco jiného, ale důležité je, abyste se najedli doma.