Hypotéka pro dlužníky

Abych pravdu řekla, tak v poslední době se to všechno točí jenom kolem peněz. Já abych se přiznala, tak už jsem na peníze opravdu asi hodně alergická, protože si vzpomínám na ty časy, když mi bylo devatenáct let a můj bývalý přítel mě opravdu zadlužil na velké peníze. Bohužel jsem mu naletěla, protože to byl opravdu prvotřídní podvodník. Ve svých devatenácti letech jsem už dlužila čtvrt milionu korun a vůbec ani nevím za co. Jenom jsem příteli všechny papíry podepsala, protože on je chtěl a já jsem naivně a zamilovaně mu všechno podepsala a na všechno jsem mu souhlasila. Nyní toho zpětně lituji. Nyní je mi třicet dva let a stejně i nyní toho lituji, že jsem byla tak hloupá, že v devatenácti letech jsem se nechala tak moc zadlužit. Nyní mám opravdu skvělého partnera, který mi pomáhá se splácením dluhu.

Exekuce je nepříjemná.

A s tímto partnerem jsem opravdu šťastná, i když ze začátku jsem se taky samozřejmě bála, že to bude nějaký podvodník. Opravdu mi trvalo asi čtyři roky, než jsem začala znovu věřit mužům. Proto jsme se taky s přítelem rozhodli, že si koupíme nějaký byt, ve kterém se nám bude opravdu skvělé žít. Chtěli jsme mít dvě děti, takže jsme chtěli byt o velikosti čtyři plus jedna. A přemýšleli jsme, že nebankovní hypotéku s exekucí si vezmeme, protože jsem sice v exekuci, ale přítel mi pomáhá to splácet.

Peníze jsou pro život důležité.

Říkali jsme si, že nebankovní hypotéka s exekucí možná pro nás bude lepší než si vzít obyčejnou klasickou hypotéku. S přítelem jsme tohle ještě opravdu hodně dlouho rozebírali a přemýšleli jsme, jestli si nebankovní hypotéku s exekucí https://nebankovnihypoteka.cz/nebankovni-hypoteka-s-exekuci/ anebo prvně zaplatit celou exekuci a potom si vzít normální hypotéku. Jenomže jsme zjistili, že hypotéka v exekuci není zase tak moc špatná, jak se na první pohled zdá anebo jak to jde slyšet, když tam je slovo exekuce, protože mnoho lidí se bojí exekuce, takže kde slyší slovo exekuce, tak se tomu všemu vyhýbají opravdu velkým obloukem. A já tohle chápu, ale všechno má své řešení a pak ti důvody.