Bramborový salát nám neublíží


Mnozí si představí, že když je nutné zredukovat svoji váhu, tak se musí vzdát všeho, co mají rádi. Omyl je pravdou, mnohdy totiž stačí úplná změna jídelníčku v pouhém složení produktů a nemusíme se obávat, že nám to ublíží. Také je pravdou, že častokrát ten boj prohrajeme na samém počátku, než si to pořádně vyzkoušíme. Už jen to, že se některých věcí nechceme vzdát, tak to ani nezkusíme, ale hlavně najdeme dostatek odůvodnění, proč to nejde. Samozřejmě větší problém s nadváhou mají ženy a ty jsou hotovým talentem si spoustu věcí odůvodnit, což je velmi nebezpečné.

bramborový salát

Všechno úplně totiž začíná v hlavě, zkrátka v našem rozhodnutí. Podívám se do zrcadla, samozřejmě ještě mohu konstatovat, že mám nevhodné sklo, které zvětšuje určité partie, ovšem moje osobní prádlo, které jsem běžně nosila se těžko po několika vyprání, až tak moc srazí. Realita je tu a co s ní. Budu hledat výmluvy nebo se pustím do boje? Výmluv je dostatek, nejsem nemladší, to je věkem, za to můžou léky, ach ty záda, jak jsem měla úraz, tak to prostě nejde nebo všechno je tak příliš drahé, na to nemám finance.

Rozhodnutím vše začíná

Způsobů, jak začít existuje opravdu velké množství, od hladovky, půstu až k jídelníčku co smím a co nesmím. Dělená strava, sacharidová, krabičková, banánová, jogurtová, mléčná dieta, podle kalorických tabulek a ten výčet může pokračovat. Ale co zkusit něco, co nás bude bavit, zasytí a pomůže? To nezní špatně, že. Pak se nemusíte vzdávat i hlavních jídel, které milujete. Nebo se obávat klasických jídel na vánočním stole. I totiž s kaprem se dá připravit jinak, než s tučnou majonézou.

brambory

To rozhodně nemá chybu

Poslední dobou má velké úspěchy proteinová dieta. Budete se divit, ale funguje skvěle, tělo jí bez problémů přijímá. Však aby ne, můžete totiž vyzkoušet výrobky, které mají svůj původ ve Francii a jsou nositelem nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů a všeho, co naše tělo potřebuje. Samotný dietní program má tři fáze, kdy právě v poslední fázi se navracíte zpět k běžnému jídelníčku, ovšem bez jo-jo efektu. Úbytek váhy je znatelný a konečná redukce je i o 50 a více procent a to všechno bez hladovění. Jídelníček je sestavený na míru, takže žádné obavy a žádné výmluvy. Když to nezkusíme, nic neuvidíme.